Tasarım
Grafik

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik bir işletmenin/kurumun imajının iç ve dış dünyada görünen yüzüdür. Kullanıcılara işletme/kurum hakkında akılda kalıcı bir kimlik profili oluşturmada ihtiyaç duyulan kimlik tasarımı çalışmasıdır. Markalaşma süresine katkı sağlar. Tüketicinin zihninde anlamlı bir yer edinebilmek için kurumsal kimlik işletmenin/kurumun sektörü, müşteri kitlesi, çalışma şekli gibi konular göz önüne alınarak profesyonelce hazırlanması doğru olacaktır.

Kurumsal Kimlik Neden Önemlidir?

Kurumsal imajın oluşmasında önemli olan kurumsal kimlik; kurumsal iletişim, davranış ve görsellerin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkar. Bu sayede hedef kitle zihnine işletme/kurum hakkında bir imaj oluşturulmuş olur. Kurumsal kimlik önemlidir, çünkü; algıyı güçlendirir, hedef kitleyle duygusal bağ oluşturur, kurumsal kültür oluşturmayı sağlar, rekabette avantaj sağlar. Markalaşma sürecinde tutarlılığın önemini göstermeye hizmet eder.

Logo & Amblem

Markanızın akıllarda kalması, unutulmaz olması ve kurumsallığa ilk adımı atma konusunda düşünülecek ögelerden biri diyebiliriz, logoya.

Logo hizmetimiz için panelimizeki “Logo Tasarımı” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ambalaj & Kutu Tasarımı

Ürününüzü en iyi şekilde pazarlamak için ihtiyaç duyulan tasarım aşamasıdır, ambalaj tasarımı. Müşterilerinizi daha ilk başta etkilemek ve markanız için olumlu bir imaj uyandırmak için büyük bir öneme haizdir.

Ambalaj ve kutu tasarımı hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi panelimizdeki “Ürün Ambalaj Tasarımı” sayfayı ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Amazon Listeleme Görsel Tasarımı

Bir çok ülke satışı imkanı sunan Amazon’da ürünleri listelemede kullanılan görsellerin tasarımı için sunulan hizmeti kapsamaktadır. Satış oranınızı etkilemek için sunulan profesyonel grafik hizmetidir. Ürüne ait fotoğraf çekim hizmeti tarafımızdan ayrıca sunulmaktadır. Fotoğraf çekim hizmetini için prodüksiyon kategorimizi ziyaret edip “Ürün Çekimi” sekmesini inceleyebilirsiniz.

Hizmet hakkında detaylı bilgiyi panelimizdeki “Amazon Listeleme Görsel Tasarımı” ve “Amazon A+ Content(İçerik) Görsel Tasarımı” sayfalarını ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Katalog

Güncelleniyor…

Kartvizit

Güncelleniyor…

Sonraki Studyo
Fotoğraf & Videografi