Neler Yaparız?

DijiPanda Kimdir?

DijiPanda her geçen gün bir adım daha ilerisini hedefleyen, desteklediği markaları ve girişimleri ileriye taşımak için güncel teknolojileri kullanmaktan çekinmeyen bir “Dijital Çözüm Ortağıdır”. Sizlere özellikle dijital dünyada karşılaşacağınız sorunlarda çözümler üretir, yol haritası sunar ve dijital içerik üretmede destekte bulunur.

DijiPanda, çalışmalarda müşterilerine karşı dürüst ve açık sözlü olmayı düstur edinmiştir. Kaliteli hizmet sunumu ile sadık müşteri kitlesini arttırmayı hedeflemektedir. Bunun için mümkün olan en iyi çalışmayı ortaya çıkarıp müşterilerinin başarısı ile motive olmayı felsefe edinmiştir. Kısaca müşterilerinin mutluluğu ve başarısı DijiPanda’nın motivasyon kaynağı olmaktadır.

Konsept & Planlama

Talepler alınır, konsept ve planlama yapılır.

Tasarım

Ortaya konulması planlana ürünün temel tasarımı hazırlanır.

Geliştirme

Başarı için temelden sağlam bir inşa ile geliştirme başlar.

Kalite Kontrol

Teslim edilmeden önce test edilip, çıkabilecek sorunlar giderilir.

Hakkımızda Ne Düşünüyorlar?

Birlikte başarılı çalışmalara imza attığımız güzel insanlara teşekkür eder, yeni başarılar için birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

İletişime Geç
Gözde ŞENEL - Misingpiece Kurucusu

DijiPanda ile çalışmak çok kolay. Ne istediğinizi anlatıyorsunuz ve seri bir şekilde yol almaya başlıyorsunuz. Her asamada destek oluyor. Tüm girişimcilere gönül rahatlığı ile önerebilirim.

Emirhan DEMİREL - Vamos Sports Complex

Fotoğraf ve video çekimlerinde tatmin edici bir sonucun ortaya çıkabilmesi için; iki tarafın da birbirini iyi ifade edebilmesi ve dinlemesi çok önemli. DijiPanda Vamos'u her zaman iyi dinlemiş ve isteklerimizin analizini yerinde gerçekleştirmiş. Çekimler sırasında soğukkanlı ve işine hakim; çekimlerden sonra da iletişim kanalları açıktır. DijiPanda ile pek çok iş yaptık ve ileride de birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Furkan BİRCAN - Amazon USA Seller

DijiPanda ile çalışmadan önce beklemek ve sonunda ne çıkacağını kestirememek benim için büyük bir sorundu. Onunla çalıştığımdan beri sonucun güzel olacağından eminim. Ürünlerimin satışını %20 artıran fotoğrafların sahibi.

Gizem TOPLU TUTAY - Founder | GISEMAI LLC

DijiPanda ile çalışmaya uzun araştırmalarım sonucunda karar verdim. Bunda kendi marka imajları ve yönetimi etkili oldu. Çalıştıktan sonra ise hiç yanılmadığımı anlamış oldum. Haftasonu dahil uzun saatler çalışarak websitesi, sosyal medya ve amazon pazaryeri için gerekli tüm dizaynlarım hızlıca teslim edildi. Kesinlikle tekrar çalışırım.

Kudret YEŞİLBAŞ - Nada Band Vokal

DijiPanda ile çalışırken çekimler sonrası klasik bahanelerle bekletilmezsiniz iş zamanında hatta daha da önce teslim edilir, video ve fotoğraf çekimleriniz için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Atakan ÖZDOĞAN - Amazon USA Seller

İşine önem veren zamanında teslim eden DijiPanda ile çalışmak gerçekten çok özel hissettirdi. Yaratıcılığı sayesinde markamı rakiplerimden ön plana çıkardım. Bir sonraki ürünüm için tekrar çalışmak için sabırsızlanıyorum...

Nurcan YULECEN - Founder | Canny LLC

I have a great experience about product visual design with DijiPanda. You understand that you do not need to talk face to face. Just say what you want, what kind of productions you need. And wait but not too much. When you see the result you will just say as me Thank you for good business and cooperations DijiPanda.

Uygar SAĞ - Amazon USA Seller

Mevcutta yaptırdığım işlerden hiç memnun olmadığım için Dijipanda’yı denemeye karar verdim. Sonuç; en iyi ihtimal dediğim fotoğraftan daha iyi oldu. Bilgili ve mütevaziler, ayrıca işlerine çok önem veriyorlar. Büyük bir disiplin, titizlik ve iş ahlakı ile çalışılıyor. Projeyi kendi ürünleri gibi sahiplendiler, çok yoruldular ama çok iyi iş çıkardılar. Ellerine, emeklerine sağlık…

Muhammet UÇAR - Amazon Seller

Tavsiye üzerine Dijipanda’yı denemeye karar verdim. Sonuç; en iyi ihtimal dediğim fotoğraftan daha iyi oldu. Bilgili ve mütevaziler, ayrıca işlerine çok önem veriyorlar. Büyük bir disiplin, titizlik ve iş ahlakı ile çalışılıyor. Projeyi kendi ürünleri gibi sahiplendiler, çok yoruldular ama çok iyi iş çıkardılar. Ellerine, emeklerine sağlık…

Çözüm Ortakları

Hizmetlerimiz