Kurumsal Firma Sitesi Nedir?

Kurum, şirket yada işletmelerin kuruluşları hakkında bilgi aktardıkları,  vizyon ve misyonlarını paylaştıkları, iletişim bilgilerinin de bulunduğu internet sitesidir.

Menü yapıları itibariyle daha "Hakkımızda", "Portfolyö", "Hizmetlerimiz" ve "İletişim" başlıklarının temel olduğu bir tasarım ile hayat bulurlar. Talep edilirse "Blog" bir yapı da eklenmesi mümkün olabilir.

Yapı itibariyle daha çok statik bir sitedir. Ancak içerik güncellenmesi söz konusu olabileceği gibi blog özelliği sayesinde de dinamik bir yüze kavuşması da mümkündür.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

En kısa tanımla perakende ticaretin internet ortamına taşınmış hali diyebiliriz.

Yapıları itibariyle Firma Websitelerine kıyasla daha dinamiktir. Ürün girişi/güncellenmesi gibi işlemlerin yanında ödeme sistemlerininde bulundurulması gereken internet siteleridir.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik bir işletmenin/kurumun imajının iç ve dış dünyada görünen yüzüdür. Kullanıcılara işletme/kurum hakkında akılda kalıcı bir kimlik profili oluşturmada ihtiyaç duyulan kimlik tasarımı çalışmasıdır. Markalaşma süresine katkı sağlar. Tüketicinin zihninde anlamlı bir yer edinebilmek için kurumsal kimlik işletmenin/kurumun sektörü, müşteri kitlesi, çalışma şekli gibi konular göz önüne alınarak profesyonelce hazırlanması doğru olacaktır.

Kurumsal Kimlik Neden Önemlidir?

Kurumsal imajın oluşmasında önemli olan kurumsal kimlik; kurumsal iletişim, davranış ve görsellerin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkar. Bu sayede hedef kitle zihnine işletme/kurum hakkında bir imaj oluşturulmuş olur. Kurumsal kimlik önemlidir, çünkü; algıyı güçlendirir, hedef kitleyle duygusal bağ oluşturur, kurumsal kültür oluşturmayı sağlar, rekabette avantaj sağlar. Markalaşma sürecinde tutarlılığın önemini göstermeye hizmet eder.

Amazon Listeleme Görsel Tasarımı

Güncelleniyor...

Güncelleniyor...

Güncelleniyor...

Güncelleniyor...

Güncelleniyor...